Aquadrom

Strefa Rekreacji to jedna z głównych atrakcji jakie tyczą się Aquadromu. Jest to nietuzinkowe miejsce rozrywki dla najmłodszych ale też istna gratka dla seniorów oraz młodzieży lubiącej prawdziwe wyzwania. W Aquadromie jest co porobić niezależnie od wieku, pogody i sezonu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących ruchu i aktywności w nieco ciekawszym niż standardowy wymiarze. Jest to doskonała bierna forma wypoczynku wodnego.
Jako Aquadrom rozumie się mocno rozbudowaną infrastrukturę sportową, gdzie można popływać na rozmaite sposoby. Przede wszystkim jest tam szansa na pływanie na różnych poziomach głębokości, ale też nurkowanie. Można zarówno ćwiczyć, gdy już się potrafi nurkować, jak i doświadczeni płetwonurkowie mogą nauczyć nas tej sztuki od zupełnych podstaw. Ostatnia z popularnych stref Aquadromu to natomiast Saunarium. Jest to skupisko wielorakich saun, gdzie można wejść tylko będąc osobą pełnoletnią i bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Tam panuje wręcz oaza spokoju, jest cicho i relaksacyjnie.
Generalnie opisywana atrakcja dzieli się na chwilę obecną na trzy główne strefy. Ta nadrzędna stanowi strefę rekreacji i w niej można się do woli bawić. Z kolei druga to raj dla zwolenników wyczynowego sportu wodnego w rozmaitej odsłonie. Trzecia to miejsce doskonałe do wyciszenia. Łącznie w Aquadromie może znaleźć się ponad tysiąc trzysta osób. Jest tam gigantycznych basen należący do strefy sportowej, który ma wydzielony cztery tory, a każdy z nich liczy dwadzieścia pięć metrów.
Autor: