wedrowki gorskie dla poczatkujacych

wedrowki gorskie dla poczatkujacych

Dziewięć Elementy świetna książka

Zanim wyślesz rękopis, należy te są na miejscu

Według National Public Radio, 291,000 książki zostały wydane w roku 2006. To zależy od 172.000 w 2005 roku wydaje się, że każdy chce napisać książkę. Ale tak wiele książek uzyskać nieprzeczytane, skryte, niekochana przez czytelników, którzy mogliby z nich korzystać. Większość osób, które określone napisać książkę nigdy nie robić. Czemu?

Ponieważ w przeciwieństwie do pisania historię, wiersz, esej lub artykuł, ukończenie książki długości rękopis wymaga prawdziwej wytrzymałości.

Porównaj go do małżeństwa-versus randce w ciemno. Trzeba pracować na temat relacji, trzeba mieć wytrwałość i wiarę w to, co robisz. A w dzisiejszym konkurencyjnym arenie wydawniczej, książki wymagać więcej czasu upfront-nawet z powieści, autorzy po raz pierwszy trzeba znać ich "platformę", czyli dlaczego książka jest wyjątkowa i opublikowania i sprzedawania kopii jego wydawcę. Wymaga poznania koncepcji książki, nawet planowaniu i odkrywania tego pojęcia na długo przed pierwszym projekcie.

wedrowki gorskie dla poczatkujacych

Kilka dobrych książek w dzisiejszych czasach są pisane przez kogoś po prostu siadając przy komputerze i pozwolić, aby to zgrać. (Chyba, że ??zostały już napisane dziesięć książek i wiem, jak to zrobić).

Przez lata mojej nauki ponad 2000 pisarzy jak planować, pisać i rozwijać książkę, mam destylowana dziewięć elementów, które musi zawierać każda książka, aby odnieść sukces. Są to rzeczy, pisarz może nie być świadomy podczas pierwszego projektu, a nawet we wczesnym okresie rewizji ich rękopisu. A na koniec tego procesu, przed rozpoczęciem składania go, muszą mieć te elementy w miejscu. Oni są:

1. Stały przesłanką

2. przekonujące wyzwalanie chwilę potrzeba (założona na początku) -Coś sprawia, że ??czytelnik chce czytać dalej

3.

- autor artykułu