wedrowki childe harolda pdf

wedrowki childe harolda pdf

Jak ułożyć bardzo dużych płytek podłogowych

Układanie ceramicznych, kamiennych i marmurowych płytek nie jest trudne, ale musi to być zrobione poprawnie, aby upewnić się, że dysk płytki nie pękają w miarę upływu czasu. odwiedź stronę Jest to szczególnie ważna kwestia przy układaniu płytek podłogowych, które są większe niż jedna stopa kwadratowa.http://color-laboratory.com/pl/category/produkty-flora/plotery-solwentowe-flora/ Najważniejszą częścią procesu dla bardzo dużych płytek jest użycie grubej, solidnej podkładów bez garbów lub dolin i zabezpieczyć go dobrze, tak, że nie ugnie się pod płytkami. Ważne jest również, aby kupić płytki, które są bardzo grube co najmniej 3/8 cala grubości, aż do pół cala.

Instrukcje

wedrowki childe harolda pdf

1. Położyć pierwszy kawałek z płyty cementowej w kącie pokoju i znaku wokół krawędzi go z ołówkiem. Podnieś płytę i rozprowadzić klej stolarski w krzy wzór na podłodze, upewniając się, tworząc granicę, gdzie krawędź płyty cementowej pójdzie. Włóż płytę cementową z powrotem na powierzchni i wciśnij ją na miejsce nad kleju. Dzięki swojej wiertarka i śrubokręt bit, zlewozmywak 1-calowe śruby płyt kartonowo-gipsowych na sześć cali całej planszy.

2. Zmierzyć pozostałą przestrzeń od krawędzi płyty cementowej zestaw do ściany. Stojak kolejny kawałek z płyty cementowej na swojej długiej krawędzi, a wraz z centymetrem i ołówek, aby znak na pomiarze zrobiono. Ustaw T-kwadrat obok swojego znaku towarowego, z górną „T ” z t-kwadrat spoczywającej na górnej krawędzi płyty, więc drugie ramię z t-kwadrat wisi pionowo. Z nożem brzytwa, wyciąć powierzchnia płyty cementowej wzdłuż pionowego ramienia t-kwadrat. Snap płytę cementową wzdłuż linii, a następnie wyciąć za nim nożem maszynki do oddzielenia dwóch części. jak poprzednio Zabezpieczyć kawałek cięcia na miejsce, z klejem i śruby.

3. powtórzyć proces dla następnego rzędu części płyt cementowych na podłodze, począwszy od drugiego końca pomieszczenia, tak że nie ma czterodrogowe szwów między częściami płyty cementowej.

ProAlu – odlewy ciśnieniowe
– autor artykułu