wedrowki gorskie poradnik

wedrowki gorskie poradnik

„Jeszcze nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie” (Łk 22:42)

Nie wierzę, że mamy zdolność do asymilacji tych okoliczności, a prawie na pewno mogę stwierdzić, że każdy z nas byłby wstał i odszedł. Jednak historia uczy nas, jak chrześcijanie śpiewali hymny jak ulice Rzymu były oświetlone z ich ciał spalanie w czasach Nerona, czytamy również często żyjących w czerwonych strefach i tych misjonarzy, którzy chodzą Wojna o ocean, aby służyć naszym Pan i nieść ewangelię do tych narodów.tkaniny sklep internetowy Często czytamy o aresztowań i mordów i nadużyć w wielu krajach świata. Są to ludzie, jak ty i ja, chyba, że ??są gotowi stanąć przed pociągiem towarowym, ufając, że Bóg go wykoleić lub zmienić jego kierunek. I często słyszymy cuda w tych narodów mocą Bożą przenieść w niezwykły sposób i wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu przynosząc ulgę i nadzieję i zbawienie, przynosząc światło tam, gdzie była tylko ciemność.

Tylko w ubiegłym sierpień dziesięć misjonarze chrześcijańscy zginęło w Afganistanie, wśród nich sześciu Amerykanów Brytyjczyk i niemieccy zostali zabici rzekomo za próbę konwersji muślinów na chrześcijaństwo.

Prześladowanie jest dziś powszechne; to jest bardziej niebezpieczne, aby głosić Ewangelię dzisiaj w większości miejsc na świecie niż to było w czasach apostołów. I wielu mężczyzn i kobiet są gotowi i chętni, aby dać swoje życie z miłości do Jezusa. Wiele z nich jest gotów pozwolić, że pociąg towarowy uruchomić je, nawet jeśli oznacza to ból i cierpienie, rozrywając skórę i oderwanie ich ciała na zewnątrz.

Zostaliśmy powołani, aby być misjonarzami, jesteśmy wyraźnie poinstruowany przez Pana przed Jego wniebowstąpieniu iść i nauczajcie wszystkie narody. I czy stajemy się misjonarzami w naszym własnym podwórku, czy dziesięć tysięcy mil od domu, powinniśmy być gotowi zaryzykować naszego komfortu i rozrywki, jak stanąć przed tym pociągu towarowego.

Powinniśmy być gotowi, aby powiedzieć Panu „nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie” bo wiemy, że ani jeden włos na naszej głowie odpadnie, jeśli to nie jest Jego wola, a bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy kiedy nadejdzie ten pociąg towarowy, mamy zamiar być hit. I czy możemy żyć lub umrzeć żyjemy dla Pana, a my umieramy dla Pana.

Niech Bóg będzie dominować w swoim życiu w każdych okolicznościach.

O. Jose A. Luna

Sługa Chrystusa Jezusa

– autor artykułu