wedrowki childe harolda tekst

Odpowiada 3500 - 7000 kcal tygodnia. Oznacza to, że około 500 - 1000 kalorii dziennie, które mogą być osiągnięte poprzez zmianę rutynowych tylko nieznacznie.

Oto kilka rzeczy, które możesz zacząć robić dziś w celu uruchomienia się na właściwej drodze do utraty wagi.

Zmień swoje przenośny koncentrator tlenu zwyczaje żywieniowe

Pamiętaj, że "stopniowe robi", więc nie próbuj zmienić zwyczaje żywieniowe 180 stopni w ciągu jednego dnia. Jeśli jesz dużo czekolady ciasto, wyciąć kawałek. Jeśli jesz 3 kawałki ciasta czekoladowe tygodniowo, zmień go na dwie części. I zastąpić trzeci z czymś zdrowym, jak owoce.

Zmień swój wykonywania rutynowych

Są szanse, że nie masz wykonywania rutynowych (większość osób z nadwagą nie korzystają w ogóle). Ponownie, nie popełniaj błędu myślenia, że ??trzeba iść na siłownię przez pięć godzin dziennie. Nie, to jest zagwarantowane, aby zabić swoje marzenia odchudzania natychmiast.

Czy trochę więcej niż robisz dziś. Zażyciem ze schodów zamiast z windy. "Ale ja pracuję na piętnastym piętrze!" mówisz. Ok, a następnie windą do poziomu 13, a po schodach pozostałe dwa poziomy. I tak szybko, jak to jest wygodne, a następnie wydostać się z windy na poziomie 11, itd.

Idź na energiczny spacer po kolacji. Nie trzeba chodzić 5 kilogramów. Nie, po prostu chodzić energicznie przez 15 minut. I tak szybko, jak to jest wygodne, zwiększy się do 20 minut, 30 minut itp Ostatecznie chcesz chodzić co najmniej 30 - 60 minut każdego dnia.

Same te dwie rzeczy można już zacząć Ci na drodze do wagi docelowej (i ciała).

Wynagrodź się

Gdy zaczynasz, postawił sobie za cel. Wyobraź sobie twój cel jest stracić 1 funta (0,5 kg) na tydzień. Ustaw sobie za cel, aby stracić 5 funtów (2,5 kg) w ciągu pięciu tygodni. Gdy zaczynasz, obiecują sobie miłą nagrodę po osiągnięciu tego celu.

Następnie postępuj zmianach nawyków ściśle do tych 5 tygodni.A kiedy osiągnie cel spotkać się jak na swoje przyrzeczenia.

Wtedy od razu ustawić swój następny cel ... i swoją nagrodę.

I idź do niego! Wkrótce okazuje się, że to faktycznie staje się przyjemne!

Zrób to, bo jesteś tego warta!

Nie należy umieszczać tego off kolejny dzień!

... Zacznij już dziś!

... I zobaczyć wyniki w ciągu kilku tygodni!

Wykonaj te proste kroki i ja zobaczę was w dolinie sukces-weight-loss - Schalk Lübbe

centrum medyczne zielona góra
- autor artykułu