wedrowki childe harolda chomikuj

wedrowki childe harolda chomikuj Nie zapomnij swoje historie. Mamy najłatwiej uczą się przez nich, ponieważ jesteśmy urzeczeni.

Bilans Wyświetlanie i powiem

Zamiast opowiadać nam wszystko wiesz o baseballu, stawia nas na boisku baseballowym na pierwszym ledwo ciepły wiosenny dzień i daj nam usłyszeć trzask bat, stłumiony odgłos kuli znalezienie rękawicę. Budzą zmysły i ustawienie i stawiają nas w czasie rzeczywistym z ludźmi, a my za tobą wszędzie.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. Tak, to jest stara zasada pisania „Pokaż, nie mów”, ale oba te elementy muszą znajdować się w książce w równowadze, odpowiedni dla danego gatunku.

wedrowki childe harolda chomikuj

Kryzys Dbamy o

Jeśli masz grupę osób siedzących przy stole w kuchni, picia kawy i rozmawia przez ich oburzenie na temat rozwodu, jestem mniej prawdopodobne, aby poczuć ten konflikt niż jeśli mnie umieścić w jednej chwili z dwoma byłymi. Pozwól mi zobaczyć postacie uwikłane w konflikt z ich życia, gdzie ich przekonania, wartości, lub środków do życia jest rzeczywiście zagrożona. Naucz się pisać kryzys, wyczuwalne te-i skłonić ludzi z kuchni!

Rozdzielczość lub lekcja

wedrowki childe harolda chomikuj

Książki nie muszą kończyć się czystymi chwil! Ale musi być ruch. Coś musi być rozwiązany, dowiedział się, odrzucone lub zrealizowane, nawet jeśli jest to realizacja „back-to-gdzie-my-started”, że postać jest bezradny w obliczu własnej straty. Czym jest koniec swojej książki pokaże nam o zmianę i ruch swojej historii, stosowania swojej metody?

uniwersalność

Uniwersalność jest ten moment, kiedy czytelnik mówi: „Wow, to jest tak jak ja” albo „Ty piszesz moją historię” -Nawet jeśli okoliczności są zupełnie odmienne. Jest poczucie wspólnego języka, wspólnego człowieczeństwa, w dobrych książek. Po uniwersalność jest skierowana, czytelnik dostaje dlaczego książka jest właściwy do jej życia, a nie tylko pisarza. Zadaj sobie pytanie: Dlaczego czytelnik dbają o swoją historię?

www.plandeki.eu/plandeki
– autor artykułu