filmy wedrowki dinozaurow

filmy wedrowki dinozaurow

Nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie!

Wyobraź sobie, że stoją na torze, i jest tam pociąg towarowy na Twojej drodze, wyobraźmy sobie, że można zobaczyć, że pociąg zbliża się z dużą prędkością, a wiesz, że gdy dojdzie do ciebie to będzie cię uderzyć mocno, ale nie zabije od razu, lecz będzie przeciągnąć cię spodu przed zabrudzeniem, rozrywając dala skóry i ciała, a będziesz wirujące w lewo i prawo, powoli odczuwać straszny ból, tortury, jak utrzymuje pociąg dzieje i można nic z tym zrobić.http://sieradz-adwokat.pl/ Wiesz, że to się stanie, ale nie można dostać się z drogi. Co byś posiadać w swoim sercu w chwili takiego? Jakie byłyby twoje myśli? Jaka byłaby twoja modlitwa?

Jezus klęczał w Ogrójcu, z twarzą do ziemi, był w intensywnej modlitwy, bo wiedział, na co się zanosi, znał wszystkie szczegóły graficzne ilości przepracowanych godzin, które były przed nim, a on wiedział, że musi je znosić. Będąc w Jego natury Boga, On przewidział bata a ciernie i gwoździe i włócznię i zniewagi i upokorzenia, ale przede wszystkim, musiał przewidzieć odrzucenie z jedynym, który w tej chwili liczyło się do niego On widział separację, a twarz ojca odwróciła się od niego.

"Moja dusza jest przytłoczony smutkiem do punktu śmierci" Powiedział (Mk 14:34)

filmy wedrowki dinozaurow

A będąc w udręce, jeszcze usilniej się modlił, a Jego pot był jak gęste krople krwi, sączące się na ziemię. (Łk 22:44)

(Hematohydrozja (zwany również hematohidrosis) jest bardzo rzadkim schorzeniem, w którym człowiek poty krwi. Może się zdarzyć, gdy dana osoba cierpi ekstremalnych poziom stresu, na przykład, w obliczu jego lub jej własnej śmierci. Informacja z Wikipedii)

Nie mogło zrozumieć stan umysłu i zachowania człowieka w takich okolicznościach, a Jezus mógł całkowicie odszedł Mógł po prostu zdecydował, że nie zamierzam być wprowadzane przez to, i po prostu iść z uczniami indziej się z dala od tłumu, który był w nadchodzącym dostać się do niego, ale on zrozumiał, że jedynym sposobem, aby dostać się na drugą stronę było chodzić po tej dolinie cieni, wiedział, że chyba, że ??pociąg towarowy przyszedł i uderzył go i zaciągnął go wzdłuż spodu, chyba że został pobity i torturowany i jeśli Jego krew została przelana na całym ulicach Jerozolimy i chyba te gwoździe młotkiem przez Jego ręce i nogi, a jeśli nie znosił tych godzin agonii, nie byłoby odkupienie dla świata, nie byłoby oczyści, nie byłoby czystym kontem, tylko potępienie i wieczne potępienie dla świata.

pole namiotowe na kaszubach
- autor artykułu