wedrowki eneasza plan wydarzen

wedrowki eneasza plan wydarzen

Holidays- powraca do normy Gdy Wakacje się skończyły

Q: Mieliśmy wielkie święto sezon w naszym domu. Rodzina odwiedziła, mieliśmy czas wolny w gronie relaksu. To wszystko trwało przez Nowy Rok, too. Moim problemem jest to, że teraz, że święta minęły i wszystko wróciło do normy, czuję się w dół i depresji, a ja mam prawie żadnej energii.biuro księgowe gdynia Wszystko, co chcesz zrobić, to wrócić na wakacje. Nigdy nie czułem się w ten sposób pod koniec wakacji przed. Co się dzieje?

A: Co masz to blues post-wypoczynkowe. Psychologowie mają nawet fantazyjne nazwy dla niej: post-zbrojenie pauzy.

Co to naprawdę oznacza to powrót do normalnego życia po wiele dobrych rzeczy. Zdarza się często po wakacjach, po dobrych wakacji i po "góra" najlepszych doświadczeń, kiedy trzeba wrócić i żyć w dolinach. To może pomóc, aby myśleć o tym jak o kaca wypoczynkowego.

Pierwszą rzeczą, aby zrozumieć, co tanie słoiki czujesz jest normalne, co oznacza, że ??prawdopodobnie nie zostały dotknięte atakiem podkradają depresji. A ponieważ jest to normalne, następną rzeczą do zrozumienia jest to, że to uczucie minie w ciągu kilku dni lub tygodni, jeśli nie wcześniej.

wedrowki eneasza plan wydarzen

Trzy rzeczy do zrobienia

Podczas oczekiwania, istnieją co najmniej trzy rzeczy, które możesz zrobić. Po pierwsze, zanurzyć się co robisz na co dzień, czy to podnoszenie dzieci, pracując poza domem lub grania. Pierwsze bardzo zaangażowany w to, co robisz pomaga czas płynął szybko, a także pozwala na tworzenie przyjemnych razy i dobre wspomnienia.

Następnie mieć kilka post-wakacje spotkań towarzyskich lub stron trzecich. Ponieważ nie wiele dzieje się w styczniu, że dobrze jest mieć kilka obchody zaplanowane tak, aby się zabawić. Zorganizować imprezę na 25 i nazywają to "miesiąc-after party".

Wreszcie zacząć planować swój urlop w sezonie teraz. Plan kilka zdarzeń lub działań i umieścić je w kalendarzu. Dzięki temu wiesz, że jest bardziej uroczystości i wspomnienia nadchodzi i daje coś oczekujemy, której wszyscy potrzebujemy.

Integracja sensoryczna Warszawa
- autor artykułu