wedrowki czlowieka pierwotnego

wedrowki czlowieka pierwotnego

Sprawdź swoją wiedzę na temat tych dziewięciu elementów czytając jako pisarz. Podnieś dwa lub trzy z ulubionych książek w tym samym gatunku piszesz. Przejdź przez liście dziewięciu elementów i spróbuj zdobyć każdego pisarza. Czy każde rozwiązanie tych? Dlaczego dbasz o historii lub tematu? Co było najbardziej przekonujące?https://sklepswanson.pl/pl/p/Bacopa-Monniera-101-extract-50-mg/388

Dobra książka może sprawić, że całą noc czytania. Przynajmniej powinien on pozostawać ze sobą przez kilka dni po zakończeniu go. Stworzenie takiego przekonujące literatury jest zawsze częścią tajemnicy i wdzięk, ale jest również częścią rzemiosła. Istnieją konkretne elementy dziewięć z nich-że zajmie Ci długie drogi w kierunku zrozumienia tego, co sprawia, że ??dobre książki i pisania.

Ćwiczenia do odkrywania dziewięciu elementów

http://alllineslogistics.pl/spedycja/
wedrowki czlowieka pierwotnego

1.Gather dwa lub trzy z ulubionych książek (najlepiej w tym samym gatunku chcesz napisać). Przejdź przez każdego, lista dziewięciu elementów w ręku. Jak każdy pisarz ich rozwiązania?

2.Upewnij listę swoich obecnych mocnych jako pisarz. Co pan dobrze i naturalnie zrobić? Jeżeli masz dobre umiejętności? Porównaj tę listę dziewięciu elementów.

3.List wszelkich dziedzinach trzeba jeszcze umiejętności rozwojowych obszarów, gdzie brakuje ci pewności siebie, być może. Traktować tej listy względu rzeczowo, a nie próbować zniechęcać jak piszesz czego brakuje w przyborniku pisania.

wedrowki czlowieka pierwotnego

4.Now wybrać jeden lub dwa z tych obszarów, które wymagają pracy. Ustaw minutnik na 10 minut i freewrite lub wymienić wszelkie zasoby znasz-ludzi, którzy mogą pomóc, klas można podjąć, mentorów można wynająć dobrych książek, pisanie słyszeliście o-niczym które pomogą Ci zacząć.

5.Niniejszy tydzień wziąć jeden pozytywny krok w kierunku budowania umiejętności. Poznaj jedną z dziewięciu elementów i zobaczyć, jak nowa nauka wpływa na książkę.

Mary Carroll Moore

Mary Carroll Moore jest opublikowany autor ponad 300 artykułów, opowiadań, wierszy i kolumn oraz 12 książek literatury faktu w pamiętniku, jak to zrobić, medycznych, żywności i zdrowia, i inspirujące gatunki; Jej powieść ukaże się w 2009. Uczy pisania książki w Hudson Valley Writers Center, The Loft Literary Center Studios w Key West, Borders Books ‚Autor Series i American Penwomen.

http://www.jbkancelaria.pl/
– autor artykułu