filmweb wedrowki z dinozaurami

filmweb wedrowki z dinozaurami

Ile masy można stracić na tydzień

Przy tak dużym odsetkiem ludności świata oficjalnie otyłych to nic dziwnego, że tak wiele osób szuka bezpiecznej, lecz najpewniejszy sposób, aby schudnąć.

Ale w tym samym czasie istnieją miliony jo-jo dietetyków - ludzi, którzy schudnąć, tak aby odzyskać je ponownie kolekcjonerskie hologramy, gdy tylko osiągną swoją wagę docelową.

Dlaczego miałoby to być przypadek? Jest to po prostu dlatego, że ludzie nie starają wystarczy?

złe podejście

Nie, to dlatego, że idą za błędne podejście. Wszyscy wiemy, że stare powiedzenie "jabłko dziennie trzyma lekarza z dala". Tak, patrząc na tego podejścia, to pomoże, jeśli nie jem jabłka od poniedziałku do soboty, a potem jem siedem jabłek w niedzielę? Oczywiście nie! Tylko głupi człowiek pomyśli, że może pracować.

Powrót do naszego tematu diety ... sekret robi to stopniowo - jest znacznie lepiej tracąc trochę każdego dnia, niż stracić dużo raz w tygodniu.

Czy się zgadzasz? Oczywiście ma to sens. Miliony dietetyków działa w ten sposób z ich diety, choć. Myślą, że mogą przejść diety dziś i wrócić do niego jutro. To jest złe podejście.

filmweb wedrowki z dinozaurami

Właściwe podejście

Więc co jest właściwe podejście?

Spójrzmy najpierw na tym stwierdzeniem: "Twoja przeszłość zachowania i nawyki przyniosły cię tam, gdzie jesteś dziś (nadwaga), więc trzeba zmienić swoje zachowanie i swoje nawyki, aby skutecznie schudnąć." Nie można dalej robić to samo, co w przeszłości i oczekiwać innego wyniku w przyszłości! To po prostu nie działa w ten sposób!

Dlatego właściwym podejściem jest zacząć myślenie. Uświadom sobie, że trzeba będzie zrobić inaczej w przyszłości. A potem robić te rzeczy.

Ale co to są te rzeczy?

Ok, najpierw uświadomić sobie, że musisz schudnąć stopniowo - a następnie utrzymać ją!

Bezpieczna ilość masy, aby stracić to 1 - 2 funty (ok 0,5 -. 1 kg) tygodniowo.

- autor artykułu